Fudbal

Jos jedna pobeda u ligi

pelezynho89 | 16 Novembar, 2008 17:44

Nedovoljno oporavljeni od poraza u liga kupu igraci Chelsea su pobedili u gostima WBA... Cudesni Anelka nastavlja sa postizanjem golova, i uz pomoc Bosingwe zavrsava utakmicu rezultatom 3:0 u korist CFC...

U 33 minutu meca Bosingwa je postigao gol a samo 4 minuta posle Anelka je udvostrucio vodstvo, a vec u 45 minutu bio je konacni rezultat meca..

Za WBA igrali su:  Carson; Zuiverloon, Meite (Donk 68), Olsson, Robinson; Koren, Valero, Greening (c), Morrison (Teixeira 58); Miller, Bednar (Kim h-t)

Za CFC: Cudicini; Bosingwa, Ivanovic, Terry (C) (Ferreira 85), Bridge; Mikel; Kalou (Ballack 67), Deco, Lampard, Malouda; Anelka (Drogba 74)

Kartone su dobili 3 igraca CFC, a jedan od te trojice je i Bane Ivanovic, srpski internacionalac